KONST / Litografier / Färglitografi 13141034
nr 1314 1034
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Segelbåt i hamn. Signerad, numrerad 358/360, bladets mått: 61x44 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:14:01
100 kr
150 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne